02 października 2016

fightin' without figtin'? - TRIBUTE (chwilówka)

Poniższy film trzeba obejrzeć w całości. Bo inaczej bez sensu to jest.

7 komentarzy:

 1. Walki bokserskie zawsze są efektowne, ale ja wolę mistrzów bokserskich w życiu. Cenię walkę w realnym świecie, pokonywanie przeciwników, wrogów, który każdy z nas ma. Robienie z siebie kaleki na własne życzenie ( bokserzy prędzej czy później to kaleki) uważam za głupotę, Choć fakt każdy ma wolny wybór.
  Nadal żyję emocjami związanymi z protestami kobiet w sprawie aborcji, więc muszę to napisać, chociaż to niezwiązane z tematem .
  Gdyby tak skrzyknęli się tacy bokserzy i wpioerdolili raz czy dwa takiemu Chazanowi to by żaden pro life nie miał odwagi nawet pisnąć. Szkoda, że większość facetów są tylko silni na ringu lub wtedy, gdy zupa jest za słona. ;-(


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oglądając walki na ringu /a także inne zawody sportowe/ często zapominamy, że ci sami ludzie być może muszą walczyć i być silni poza ringiem...
   to taka moja wczorajsza refleksja...
   a nauczyć rozumu co poniektórych "chazanów" rzeczywiście by się przydało...

   Usuń
 2. I jeszcze jedno muzyka do postu bardzo fajna ,ale najbardziej podobają mi się linki ,które zamieściłeś po lewej stronie swojego bloga ;-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czyżby powiększało się grono "metali", fanów prawdziwej muzyki?...
   szpalta boczna jest dopiero w rozbudowie, ale te linki, w tym temacie uznałem za bazowe, choć zapewne znalazłoby się ich więcej... ale najlepiej by było, gdyby w tym kraju było normalnie i takie strony wcale nie musiały istnieć...

   Usuń
 3. Nazwisko nie jest mi obce, ale w szczegółach się nie mogę wypowiedzieć.

  Eh, w sumie to zależnie od dnia jest mi bliżej do rożnych kontr czy subkultur, dlatego jak już to jednak nadal będę się osłaniał przed deszczem koszulą. Albo czymś podobnym. Swoją drogą mogę spróbować być jak Chuck Norris. Będę szybszy od deszczu i nie zmoknę zupełnie. Ale to raczej nie do osiągnięcia poziom. :)

  Ale jak ciekawie jest jeść coś na powietrzu, gdy mży.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. stąd ten film, by "potomni" poznali jakieś szczegóły...
   ...
   wszystko zależy od tego, co mży... jeśli opad radioaktywny lub efekty przelotu stada słoni, to raczej przestaje być ciekawie...
   pozdrawiam! :)...

   Usuń
 4. Chazan w młodszym wieku będąc spokojniutko wykonywał aborcje i jakoś mu sumienie nie przeszkadzało w tym zajęciu, zapewne dlatego, że zawsze było zajęciem dochodowym.Teraz wzrok już nie ten, ręka mniej pewna, więc doszło do głosu "sumienie". Wielce wybiórcze, jak dla mnie, bo nie przeszkadza mu narażać biednych matek na cierpienia psychiczne.
  Pewnie jestem prymitywna, ale jakoś nie zachwycają mnie wszelakie walki- ani okładanie się pięściami, ani kopanie , ani jakiekolwiek pojedynki.
  Miłego;)

  OdpowiedzUsuń